معرفی بالین تک

شرکت تولیدی بالین تک به عنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه گروه صنعتی ماشین و قالب از سال ۱۳۸۱ با تعریف کار تولید انواع قطعات صنعتی آلومینیومی با تمرکز در بخش خودروسازی و تخصص در زمینه تولید سرسیلندر شروع به کار نمود. شرکت بالین تک برای دستیابی به دانش تولید بومی و امکان پاسخگوئی به هر گونه نیاز مشتری، اقدام به ایجاد زنجیره کامل تولید نموده است، به این معنی که شرایط و امکانات طراحی فرآیندهای تولید، طراحی و ساخت قالبهای ریخته گری و ماهیچه سازی ، فیکسچرهای تولیدی و کنترلی، ابزارهای مخصوص، ماشینهای مخصوص تولید و تست طبق تست پلن های مرتبط با محصول، ریخته گری قطعات، ماشینکاری و مجموعه سازی در داخل این شرکت فراهم شده است . با استفاده از این امکانات تا کنون بیش از ۵ میلیون سرسیلندر آلومینیومی انواع موتورهای ساخت داخل کشور تولید و به مصرف رسیده است

سرسیلندر بالین تک

پیام رئیس هیئت مدیره

در راهبری سازمان به دنبال این هستیم که بستری جدید خلق نماییم که در این بستر، زاویه نگاه ما به موضوعات شخصی و سازمانی بنحوی تغییر یابد که منجر به افزایش راندمان و بهره وری شخصی و سازمانی شود. فضای این بستر، راستی و درستی است و همه باید به آن متعهد باشیم.

در فضای امنی که به واسطه دستیابی به این بستر ایجاد میشود بایستی به یکدیگر اعتماد داشته و همدیگر را باور داشته باشیم، مشارکت کنیم و نیازهای همدیگر را درک نماییم، نقد پذیر و مسئولیت پذیر باشیم، گوش کردن به معنی واقعی کلمه را یاد گرفته باشیم، گذشت، عشق محبت به همدیگر، آسان گرفتن و خوشبینی از دیگر مشخصات این فضای امن است.رئیس هیئت مدیره بالین تک

در این فضاست که می بینیم بعضی چیزهایی که قبلا نمی دیدیم و می دانیم چیز هایی که قبلا نمیدانستیم و نمی دانستیم که نمیدانستیم و اینجاست که بهره وری شخصی و سازمانی بشدت افزایش می یابد، منظورمان از تغییرات، تغییرات ده یا بیست درصدی نیست، اگر واقعاً تحول صورت پذیرد بایستی انتظار چند صد در صد افزایش بهره وری خودمان را داشته باشیم، کاهش چند صد درصدی تنشهای درونی مان را حس کنیم، افزایش بسیار زیاد آرامش، قدرت و آزادی را در خودمان کاملا حس نماییم. دیگر به خیلی چیزها که قبلاً حساس بودیم، حساسیتی نخواهیم داشت. مسائل ریادی که قبلا برایمان مهم بود دیگر از اهمیت خواهند افتاد و بجای آن مسائل با ارزشتری اهمیت پیدا خواهند کرد.

اینجاست که کامل کردن گذشته و گفتن ناگفته ها، گذشته ها، پیش داوریها، چهارچوبهای ابت شده ذهنی را به فراموشی میسپاریم و شکایت هایمان را یک جور دیگر میبینیم و در خلاء ایجاد شده در وجودمان به ساخت آینده مورد دل خواهمان و در گامی بلند تر آینده جدیدی را خلق خواهیم کرد که علایق و نیازهای دیگران نیز در آن گنجانده شده باشد و همه با هم به ساختن این آینده جدیدی که قرار نبود اتفاق بیفتد خواهیم پرداخت و همگی با خلق و بیان تعهد، بستری را فراهم خواهیم کرد که با احساس قدرت و نشاط به سمت آینده مود دل خواهمان گام بر خواهیم داشت. بطوریکه گویی از همین لحظه حال در آن آینده زندگی می کنیم و آنرا لمس مینماییم. همه این پدیده های گفته شده وقتی دست به دست هم می دهند، فرایندی شکل می گیرد که ما آنرا تحول نام نهاده ایم.

این فرایند زمان بر است و ما رهبران باید به ماهیت سخت آن آگاه باشیم و به اندازه کافی سعه صدر داشته باشیم تا ناملایمات احتمالی ما را در این راه خسته نکند و در نهایت با پالایش فضای کاری شرکت به سطح بالایی از بهره وری فردی و سازمانی دست یابیم.

سید محمد حسین وزیری بزرگ

پیام مدیر عامل

از طرف خودم و همکارانم در شرکت بالین تک به تمام ذینفعان درود میفرستم.

در شرکت بالین تک در تلاشیم تا با ارایه محصولات برای مشتریان خود اطمینان وآرامش به ارمغان بیاوریم، در این مسیر با تولید محصول با کیفیت و بهبود مستمر برای نیل به اهداف و چشم اندازهایمان میکوشیم و به خدمتی که به مشتریان ارایه میشود، میبالیم .

مفتخرم عضو مجموعه ای هستم که تعهد، تمامیت، راستی و تعالی سازمانی را سرلوحه کارخود دانسته و سازمان را سرمایه آیندگان میداند، با این این باورها همراهان و ذینفعانی قدرتمند در بالین تک گردهم آمده ایم و ایمان داریم درسایه لطف پروردگار و با اراده جدی همه همراهان و ذینفعان میتوانیم بستری مناسب وشایسته ی ظرفیت ها و نام میهن عزیزمان ایران، خلق نماییم .

در این مسیر حضور همه عزیزانی که آرمان و رویایی مشترک دارند را ارج می نهیم و دست همکاری آنان را به گرمی می فشاریم.

محمد رضا کاکوند

مدیر عامل بالین تک

بالین تک شمار

عدد0
میزان تولید در ماه
نفر0
نیرو های شاغل مستقیم و غیر مستقیم
نوع0
محصولات تولیدی

تامین کنندگان

برخی از شرکای تجاری

ایران خودرو
ایکاپ
سایپا یدک
ایساکو